Bezpłatna infolinia
Zadzwoń 730 470 381
MENU
Najlepsze kursy i szkolenia ON-LINE! 
Jeśli nie zdasz egzaminu ZWROT KOSZTÓW!

Kursy energetyczne

szkolenia i kursy SEP do 1kV

Uprawnienia SEP ONLINE

W związku z sytuacją w kraju i w trosce o nasze wspólne zdrowie, wprowadziliśmy istotne zmiany w działaniu. Dlatego też, już teraz istnieje możliwość odbycia kursu i egzaminu SEP G1 G2 G3 online. W obecnej chwili nie ma możliwości, aby kursy i egzaminy odbywały się w dotychczasowej formie. Wiąże się to z zebraniem grupy osób w jednym miejscu, co niesie ze sobą ryzyko zakażenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przygotowaliśmy dedykowaną platformę szkoleniową, gdzie wykładowca fachowo przekaże wiedzę. Uczestnik w trakcie kursu może zadawać pytania co jest dodatkowym atutem!

Do uczestnictwa w kursie i egzaminie SEP jest potrzebny komputer lub tablet albo smartphone z dostępem do internetu!

Dzięki temu rozwiązaniu nasi kursanci zdobędą niezbędną wiedzę która jest wymagana podczas egzaminu.

Nasze egzaminy odbywają się w oparciu o: 

Rozporządzenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci Dz.U. 2003 nr 89 poz. 828

oraz

Ustawa z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 Dz.U. 2020 poz. 695 art. 31x ust. 3

Do kogo skierowana jest oferta kursu SEP do 1kV i powyżej

Oferta jest skierowana do m.in. do monterów elektroenergetycznych. Wykwalifikowana kadra gwarantuje wysoki poziom szkoleń dostępnych głównie, ale nie tylko dla mieszkańców Katowic, Zabrza i innych miast tworzących śląską aglomerację. Nasze kursy i szkolenia obejmują również całą Polskę ponieważ odbywają się w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdynia, Rzeszów i nie tylko. AWK Group specjalizuje się m.in. w organizacji kursów BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy przedmedycznej, spawalniczych, energetycznych (SEP), obsługi i napełniania zbiorników ciśnieniowych oraz butli, obsługi i konserwacji wózków widłowych, suwnic, dźwigów HDS, podnośników itd. Firmie zaufało wiele podmiotów działających na polskim rynku, nie wspominając o licznych uczestnikach szkoleń, którzy otrzymali tym samym uprawnienia do 1kV i powyżej obowiązujące nie tylko w Polsce i krajach Unii Europejskiej, ale również Norwegii, Stanach Zjednoczonych, Islandii, Kanadzie czy Szwajcarii. Połączenie teoretycznej i praktycznej wiedzy gwarantuje wysokie kompetencje zawodowe osób przygotowujących się do pracy na bardzo odpowiedzialnych stanowiskach.

Szkolenia SEP

Uprawnienia SEP, z którymi są związane oferowane przez nas szkolenia oraz egzaminy, pozwalają wykonywać, nadzorować i eksploatować instalacje, urządzenia i sieci elektryczne, cieplne i gazowe. Kursy pozwalają zdobyć pozwolenia typu G1, G2 oraz G3. Nasze centrum gwarantuje zdanie egzaminu lub zwrot kosztów, jeśli szkolenia nie przyniosą oczekiwanego rezultatu w postaci pozytywnego wyniku.

Wszystko, co warto wiedzieć o szkoleniach SEP

Aby dowiedzieć się więcej na temat terminów i cen, skontaktuj się przez telefon (515 212 606), formularz lub wysyłając wiadomość e-mail na adres sekretariat@awkgroup.com.pl. Jeśli nie zdasz egzaminu, otrzymasz zwrot poniesionych kosztów, lecz spokojnie: kursy SEP są przygotowywane z myślą o przekazaniu pełnego zakresu niezbędnej wiedzy na temat dozoru oraz eksploatacji urządzeń elektrycznych, ciepłowniczych czy gazowych. Zdawalność sięga niemal 100%.

W ramach AWK Group są prowadzone także inne kursy, między innymi ze spawalnictwa, BHP, PPOŻ czy F-gazu. Za wszystkie odpowiada doświadczona, wykwalifikowana kadra. Celem szkoleń SEP jest przygotowanie specjalistów do odpowiedzialnej, świadomej pracy z troską o znajomość wszystkich zasad oraz procedur bezpieczeństwa. Uprawnienia do 1kV i powyżej są niezbędne, aby zostać cenionym specjalistą lub chętnie wybieranym przedsiębiorcą. Co istotne, uznaje się je także poza granicami Polski oraz Unii Europejskiej, czyli w krajach, w których Polacy bardzo często podążają do pracy w zawodzie elektryka, gazownika czy ciepłownika.

Nasza firma szkoleniowa z siedzibą w Zabrzu zaprasza na kursy i egzaminy SEP G1, G2 oraz G3 zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Aktualne promocje są prezentowane na koncie Facebook. KursyZawodowe24 to gwarancja dobrego, merytorycznego i praktycznego przygotowania do pracy w zawodzie ze wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami!

Wygodnie, bezpiecznie i profesjonalnie!
W razie pytań zadzwoń
730 470 381 
Wszystkie prawa zastrzeżone. 
AWK GROUP Kursy Energetyczne F-Gazy 

Katowice - Zabrze - Ślask

Polityka prywatnościPolityka CookiePolityka Prawna
Hosting by Devdoit
menu