Bezpłatna infolinia
Zadzwoń 730 470 381
MENU
Najlepsze kursy i szkolenia ON-LINE! 
Jeśli nie zdasz egzaminu ZWROT KOSZTÓW!

Kursy energetyczne G1 – energetyczne

Kursy energetyczne G1 – energetyczne

Kursy energetyczne G1

Przygotowuje do egzaminu nadającego uprawnienia dla elektryków. W kategorii G1 wyróżnia się kursy typu E (eksploatacja) oraz D (dozór). Oferta powinna zainteresować specjalistów w zakresie serwisu, montażu oraz instalacji urządzeń, zawodowych elektryków, a także palaczy kotłów. Aby profesjonalnie pracować w zakresie eksploatacji i dozoru sieci oraz instalacji o napięciu do 1kV i powyżej, jak również przy oświetleniu ulicznym, sieciach trakcyjnych, sprzętów elektrotermicznych, należy zdobyć właśnie uprawnienia energetyczne G1. Są one także wymogiem dla fachowców zajmujących się urządzeniami prądotwórczymi, które należą do krajowej sieci oraz zespołami prądotwórczymi, których moc przekracza 50 kW.

Wszystko, co warto wiedzieć o szkoleniach energetycznych

Aby dowiedzieć się więcej na temat terminów i cen, skontaktuj się przez telefon (730 470 381), formularz lub wysyłając wiadomość e-mail na adres grzegorz.doleglo@awkgroup.com.pl. Jeśli nie zdasz egzaminu, otrzymasz zwrot poniesionych kosztów, lecz spokojnie: kursy energetyczne są przygotowywane z myślą o przekazaniu pełnego zakresu niezbędnej wiedzy na temat dozoru oraz eksploatacji urządzeń elektrycznych, ciepłowniczych czy gazowych. Zdawalność sięga niemal 100%.

W ramach AWK Group są prowadzone także inne kursy, między innymi ze spawalnictwa, BHP, PPOŻ czy F-gazu. Za wszystkie odpowiada doświadczona, wykwalifikowana kadra. Celem szkoleń energetycznych jest przygotowanie specjalistów do odpowiedzialnej, świadomej pracy z troską o znajomość wszystkich zasad oraz procedur bezpieczeństwa. Uprawnienia do 1kV i powyżej są niezbędne, aby zostać cenionym specjalistą lub chętnie wybieranym przedsiębiorcą. Co istotne, uznaje się je także poza granicami Polski oraz Unii Europejskiej, czyli w krajach, w których Polacy bardzo często podążają do pracy w zawodzie elektryka, gazownika czy ciepłownika.

Nasza firma szkoleniowa z siedzibą w Zabrzu zaprasza na kursy i egzaminy energetyczne G1, G2 oraz G3 zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Aktualne promocje są prezentowane na koncie Facebook. KursyZawodowe24 to gwarancja dobrego, merytorycznego i praktycznego przygotowania do pracy w zawodzie ze wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami!

Wygodnie, bezpiecznie i profesjonalnie!
W razie pytań zadzwoń
730 470 381 
Wszystkie prawa zastrzeżone. 
AWK GROUP Kursy Energetyczne F-Gazy 

Katowice - Zabrze - Ślask

Polityka prywatnościPolityka CookiePolityka Prawna
Hosting by Devdoit
menu