Bezpłatna infolinia
Zadzwoń 730 470 381
MENU
Najlepsze kursy i szkolenia ON-LINE! 
Jeśli nie zdasz egzaminu ZWROT KOSZTÓW!

Kursy energetyczne G2 – ciepłownicze

Kursy energetyczne G2 – ciepłownicze

W tym przypadku szkolenia są prowadzone zarówno dla osób, które chcą zdobyć uprawnienia i podstawowy zakres kompetencji, jak i dla bardziej zaawansowanych fachowców oraz tych, którzy muszą odnowić zezwolenia, po raz kolejny przystępując do egzaminu. Kurs energetyczny G2 dzieli się na uprawnienia ciepłownicze eksploatacyjne (E) oraz dozoru (D). Urządzenia, które wytwarzają, przetwarzają, przesyłają i zużywają ciepło, muszą być objęte profesjonalną opieką w zakresie eksploatacji, obsługi, konserwacji, montażu, prac kontrolno-pomiarowych czy remontów i napraw. Kurs jest niezbędnikiem dla mieszkańców Katowic czy Zabrza, którzy planują zawodowo zajmować się piecami przemysłowymi, kotłami parowymi i wodnymi zasilanymi paliwami stałymi, turbinami, sieciami i instalacjami cieplnymi czy urządzeniami odbiorczymi. Pozytywny wynik egzaminu umożliwia także legalną, profesjonalną i kompleksową obsługę pomp, wentylatorów, sprężarek, dmuchaw, klimatyzatorów czy aparatury kontrolno-pomiarowych tych technologii. Zezwolenie będące efektem ukończenia szkolenia energetycznego G2 przydaje się też w przypadku osób zajmujących się składowaniem, magazynowaniem i rozładunkiem paliw. Wysokie kompetencje zawodowe w tym obszarze są szczególnie istotne, ponieważ wpływają na bezpieczeństwo pracy i otoczenia.
Kursy energetyczne G2 – ciepłownicze

Wszystko, co warto wiedzieć o szkoleniach energetycznych

Aby dowiedzieć się więcej na temat terminów i cen, skontaktuj się przez telefon (730 470 381), formularz lub wysyłając wiadomość e-mail na adres grzegorz.doleglo@awkgroup.com.pl. Jeśli nie zdasz egzaminu, otrzymasz zwrot poniesionych kosztów, lecz spokojnie: kursy energetyczne są przygotowywane z myślą o przekazaniu pełnego zakresu niezbędnej wiedzy na temat dozoru oraz eksploatacji urządzeń elektrycznych, ciepłowniczych czy gazowych. Zdawalność sięga niemal 100%.

W ramach AWK Group są prowadzone także inne kursy, między innymi ze spawalnictwa, BHP, PPOŻ czy F-gazu. Za wszystkie odpowiada doświadczona, wykwalifikowana kadra. Celem szkoleń energetycznych jest przygotowanie specjalistów do odpowiedzialnej, świadomej pracy z troską o znajomość wszystkich zasad oraz procedur bezpieczeństwa. Uprawnienia do 1kV i powyżej są niezbędne, aby zostać cenionym specjalistą lub chętnie wybieranym przedsiębiorcą. Co istotne, uznaje się je także poza granicami Polski oraz Unii Europejskiej, czyli w krajach, w których Polacy bardzo często podążają do pracy w zawodzie elektryka, gazownika czy ciepłownika.

Nasza firma szkoleniowa z siedzibą w Zabrzu zaprasza na kursy i egzaminy energetyczne G1, G2 oraz G3 zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Aktualne promocje są prezentowane na koncie Facebook. KursyZawodowe24 to gwarancja dobrego, merytorycznego i praktycznego przygotowania do pracy w zawodzie ze wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami!

Wygodnie, bezpiecznie i profesjonalnie!
W razie pytań zadzwoń
730 470 381 
Wszystkie prawa zastrzeżone. 
AWK GROUP Kursy Energetyczne F-Gazy 

Katowice - Zabrze - Ślask

Polityka prywatnościPolityka CookiePolityka Prawna
Hosting by Devdoit
menu