Bezpłatna infolinia
Zadzwoń 730 470 381
MENU
Najlepsze kursy i szkolenia ON-LINE! 
Jeśli nie zdasz egzaminu ZWROT KOSZTÓW!

Kursy energetyczne G3 - gazowe

Kursy energetyczne G3 - gazowe

Kursy energetyczne G3 - gazowe

Na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym prowadzimy szkolenia skierowane osób zajmujących się gazownictwem – zarówno eksploatacją (E), jak i dozorem (D) urządzeń oraz instalacji gazowych. Egzamin jest wymogiem wobec osób świadczących montaż czy serwis sprzętów gazowniczych. Nie trzeba dodawać, że nabyta wiedza bezpośrednio przekłada się na standard świadczonych usług oraz ich bezpieczeństwo. Zajmujesz się uzdatnianiem, przetwarzaniem lub magazynowaniem bądź produkcją paliw gazowych? Specjalizujesz się w przemysłowych odbiornikach albo sieciach? A może potrzebujesz zezwoleń na dozór urządzeń o ciśnieniu na przykład na poziomie 5 kPa? Odpowiedzią na każde z tych pytań jest profesjonalny kurs energetyczny G3, który gwarantuje niezbędne uprawnienia.

Wszystko, co warto wiedzieć o szkoleniach energetycznych

Aby dowiedzieć się więcej na temat terminów i cen, skontaktuj się przez telefon (730 470 381), formularz lub wysyłając wiadomość e-mail na adres sekretariat@awkgroup.com.pl. Jeśli nie zdasz egzaminu, otrzymasz zwrot poniesionych kosztów, lecz spokojnie: kursy energetyczne są przygotowywane z myślą o przekazaniu pełnego zakresu niezbędnej wiedzy na temat dozoru oraz eksploatacji urządzeń elektrycznych, ciepłowniczych czy gazowych. Zdawalność sięga niemal 100%.

W ramach AWK Group są prowadzone także inne kursy, między innymi ze spawalnictwa, BHP, PPOŻ czy F-gazu. Za wszystkie odpowiada doświadczona, wykwalifikowana kadra. Celem szkoleń energetycznych jest przygotowanie specjalistów do odpowiedzialnej, świadomej pracy z troską o znajomość wszystkich zasad oraz procedur bezpieczeństwa. Uprawnienia do 1kV i powyżej są niezbędne, aby zostać cenionym specjalistą lub chętnie wybieranym przedsiębiorcą. Co istotne, uznaje się je także poza granicami Polski oraz Unii Europejskiej, czyli w krajach, w których Polacy bardzo często podążają do pracy w zawodzie elektryka, gazownika czy ciepłownika.

Nasza firma szkoleniowa z siedzibą w Zabrzu zaprasza na kursy i egzaminy energetyczne G1, G2 oraz G3 zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Aktualne promocje są prezentowane na koncie Facebook. KursyZawodowe24 to gwarancja dobrego, merytorycznego i praktycznego przygotowania do pracy w zawodzie ze wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami!

Wygodnie, bezpiecznie i profesjonalnie!
W razie pytań zadzwoń
730 470 381 
Wszystkie prawa zastrzeżone. 
AWK GROUP Kursy Energetyczne F-Gazy 

Katowice - Zabrze - Ślask

Polityka prywatnościPolityka CookiePolityka Prawna
Hosting by Devdoit
menu