Bezpłatna infolinia
Zadzwoń 730 470 381
MENU
Najlepsze kursy i szkolenia ON-LINE! 
Jeśli nie zdasz egzaminu ZWROT KOSZTÓW!

Kurs HDS - obsługi żurawia przenośnego

Zatrudnienie w branży budowlanej czy szeroko rozumianym przemyśle wymaga zdobywania odpowiednich certyfikatów i zaświadczeń, które otwierają nowe perspektywy zawodowe i pozwalają efektywnie realizować powierzone zadania. Nad bezpieczeństwem w tym zakresie czuwa UDT, czyli Urząd Dozoru Technicznego, który od lat specjalizuje się w przyznawaniu uprawnień dotyczących m.in. obsługi żurawi czy wózków widłowych.

kurs HDS - obsługa żurawia przenośnego

Dla kogo kurs na HDS?

Nasze szkolenie jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych poszerzeniem swoich umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Wysoka jakość nauczania gwarantuje doskonałe przygotowanie przed egzaminem oraz rozpoczęciem pracy na wymagającym stanowisku. Jeśli myśli się o zatrudnieniu na terenie Zabrza lub w okolicach, koniecznie trzeba zapoznać się z formalnymi wymogami względem pracowników, którym powierzany jest nadzór nad specjalistycznymi maszynami czy pojazdami.

HDS Kurs – praktyczne umiejętności pod kątem pracy

Hydrauliczne Dźwigi Samochodowe (żurawie) mają niezaprzeczalny atut: są mobilne, a co za tym idzie, świetnie sprawdzają się w branży transportu drogowego jako narzędzie efektywnego i dynamicznego załadunku. To jednak nie wszystko – zdobycie uprawnień obsługi żurawi HDS pozwala bowiem wejść do branży budowlanej czy przemysłu. Co więcej, maszyny tego typu są stosowane nawet przez służby mundurowe czy porządkowe. Krótko mówiąc, nabyte kompetencje potwierdzone dokumentacją ułatwiają znalezienie pracy w różnych miejscach.

Szkolenie HDS dla operatora żurawia – tematyka i korzyści

Oferowane szkolenie z obsługi HDS dotyczy między innymi przepisów BHP i regulacji UDT. Uczestnik zgłębia teoretyczne i praktyczne aspekty korzystania z żurawi przenośnych, poznaje obowiązki operatora, a także zasady przeciwpożarowe. W trakcie kursu są organizowane zajęcia teoretyczne oraz praktyczne.

Jedynymi wymaganiami stawianymi wobec uczestników zainteresowanych zapisaniem się na zajęcia są:

  • wiek powyżej 18 lat,
  • wykształcenie minimum podstawowe.

Kursy znacząco ułatwiają zdobycie uprawnień zawodowych – w przypadku HDS na czas nieograniczony. Co bardzo ważne, są one honorowane także na terenie Unii Europejskiej, a wiadomo, że zagraniczny rynek pracy kusi wielu Polaków zarobkami i możliwościami rozwoju. Wyjazd do innego kraju nie musi oznaczać konieczności odbycia osobnego szkolenia – kompetencje i certyfikaty UDT nabyte w Polsce najzupełniej wystarczą, aby z miejsca odpowiadać na oferty pracy zza granicy związane na przykład z obsługą HDS w branży budowlanej, przemysłowej czy drogowej.

Koszt kursu HDS w naszej firmie obejmuje zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, a także niezbędne materiały szkoleniowe. Doświadczona, merytoryczna kadra dba o optymalne przygotowanie fachowców. Dzięki temu polski rynek staje się bardziej profesjonalny i konkurencyjny, a przeszkoleni specjaliści są nie tylko efektywniejsi, ale również ostrożniejsi, co obniża liczbę niechcianych wypadków czy awarii.

Kursy zawodowe HDS w Zabrzu

Oferujemy teoretyczne i praktyczne przygotowanie do egzaminów na uprawnienia dla obsługujących wózki widłowe, suwnice, ruchome podesty, a także pracujących w charakterze konserwatorów UTB. Ponadto nasza firma szkoleniowa z Zabrza organizuje szkolenia pozwalające na uzyskanie certyfikatów energetycznych G1, G2 i G3 oraz związanych z F-Gazami. Od lat wzmacniamy polski rynek, wspierając rozwój zawodowy setek fachowców, którzy nieustannie poszerzają zakres swoich umiejętności oraz kwalifikacji.

Dzięki zapisaniu się na kurs można łatwiej znaleźć interesującą pracę lub przekonać pracodawcę do przeniesienia na inne, lepsze stanowisko. Zdecydowanie warto stawiać na edukację i certyfikację. Gdy w CV znajdują się dodatkowe uprawnienia, na przykład na operatora żurawi HDS i inne urządzenia, zdecydowanie łatwiej o postawienie kolejnego kroku na ścieżce kariery zawodowej.

Wygodnie, bezpiecznie i profesjonalnie!
W razie pytań zadzwoń
730 470 381 
Wszystkie prawa zastrzeżone. 
AWK GROUP Kursy Energetyczne F-Gazy 

Katowice - Zabrze - Ślask

Polityka prywatnościPolityka CookiePolityka Prawna
Hosting by Devdoit
menu