Bezpłatna infolinia
Zadzwoń 730 470 381
MENU
Najlepsze kursy i szkolenia ON-LINE! 
Jeśli nie zdasz egzaminu ZWROT KOSZTÓW!

Kurs operatora wózka widłowego

Operator wózka widłowego

Posiadanie uprawnień UDT znacznie zwiększa możliwości na rynku pracy. Wykwalifikowany operator wózków widłowych nie musi obawiać się o brak ofert – wręcz przeciwnie, w całym kraju jest duży popyt na fachowców dysponujących odpowiednimi umiejętnościami oraz stosowną dokumentacją.

Do egzaminu trzeba się należycie przygotować zarówno pod kątem teorii, jak i praktyki. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowanie podniesieniem kwalifikacji oraz dopisaniem w CV istotnej kompetencji. Począwszy od uczniów szkół zawodowych, po specjalistów w zakresie magazynowania i produkcji – grono uczestników jest zróżnicowane, ale wszystkich łączy jeden cel: interesują ich uprawnienia na wózki widłowe i szeroka wiedza na temat ich zastosowania w praktyce.

stnieje wiele dodatkowych korzyści płynących z faktu ukończenia naszego kursu i przystąpienia do egzaminu honorowanego przez UDT. Tego typu umiejętność bardzo się przydaje podczas poszukiwania pracy za granicą. Na rynkach amerykańskim, brytyjskim, zachodnioeuropejskim czy skandynawskim można liczyć na znacznie wyższe zarobki niż w kraju. Polacy powszechnie są utożsamiani z solidnością oraz pracowitością, więc dorzucając do tego obowiązujące również zagranicą uprawnienia operatora wózków widłowych, można liczyć na ciekawe oferty pracy i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Obsługa tego typu sprzętu zawsze powinna być poprzedzona rzetelną nauką, ponieważ ma to bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo w zakładzie pracy. Duże hale magazynowe, przestrzenie produkcyjne czy sale sprzedażowe należą do miejsc, w których trzeba zachować szczególną ostrożność. W grę wchodzi zdrowie, a nawet życie operatora oraz osób znajdujących się w pobliżu. To odpowiedzialne zajęcie wymaga więc profesjonalnego podejścia do wszystkich zagadnień teoretycznych i praktycznych przedstawianych w trakcie kursu.

kurs operatora wózka widłowego - uprawnienia UDT

Szkolenia dla operatorów wózków widłowych

Posiadamy ogromne doświadczenie w kształceniu fachowców zasilających polski i zagraniczny rynek pracy. Kadra tworząca zespół szkoleniowy dba o to, by wszystkie kursy były przygotowywane rzetelnie i dostarczały maksimum niezbędnej i przydatnej wiedzy dla osób nabywających nowe kompetencje.

Nie da się nauczyć obsługi wózka widłowego bez praktycznych ćwiczeń, dlatego zapraszamy na nasz własny plac manewrowy, który stanowi idealne miejsce na zajęcia udoskonalające warsztat. Charakterystyczny pojazd prowadzi się zgoła inaczej niż samochody czy inne maszyny, dlatego trzeba nabrać wprawy – pod okiem doświadczonych szkoleniowców to znacznie łatwiejsze. Plac jest ściśle dostosowany do zajęć praktycznych, więc nic nie stoi na przeszkodzie przed stopniowym poprawianiem umiejętności sterowania i przemieszczania się maszyną.

Wózek jezdniowy podnośnikowy (bo tak formalnie powinniśmy nazywać popularnego „widlaka”) można obsługiwać na podstawie wytycznych i zezwoleń Urzędu Dozoru Technicznego. Oferowane przez nas szkolenie spełnia wszystkie wymogi UDT i otwiera perspektywę rozwoju zawodowego. Potrafimy skutecznie przygotować do egzaminu, a następnie pracy w zawodzie. Zdawalność w naszej firmie wynosi niemal 100%. Jeśli Ci się nie uda, zwrócimy pieniądze za kurs. Mamy jednak przekonanie, że dzięki naszemu szkoleniu bez problemu uzyskasz niezbędne kwalifikacje.

Zależy nam na przyznawaniu uprawnień osobom, które poszukują profesjonalnej pracy w ramach atrakcyjnego stanowiska. Dlatego jeśli masz problem z dotarciem na kurs, możemy do Ciebie dojechać i zorganizować zajęcia z uwzględnieniem Twojej indywidualnej sytuacji. Na życzenie dostarczamy także duplikaty zaświadczeń o ukończeniu szkolenia w językach angielskim oraz niemieckim, które z pewnością przydadzą się podczas poszukiwań pracy na zagranicznych rynkach.

Kurs na operatora wózka widłowego - To się opłaca!!

W cenie kursu otrzymujesz uprawnienia nie tylko od obsługi wózków widłowych, ale również wymiany butli LPG.

Certyfikacja jest honorowana na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Kanady, Stanów Zjednoczonych. Jak widzisz, nie musisz obawiać się poszukiwań pracy za granicą, ponieważ nabyte w Polsce umiejętności i dokumentacja pozwalają od razu aplikować na stanowiska operatora wózka. Jedna opłata pokrywa cały kurs – również materiały szkoleniowe, wykłady i ćwiczenia praktyczne na naszym polu manewrowym.

Dzięki certyfikatom na wymianę butli gazowej unikniesz formalnych kłopotów, poszukując pracy związanej z tą umiejętnością.

Rodzaje uprawnień UDT

  1. „Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem”. Uprawnienia przyznawane na 10 lat. Kurs dotyczy obsługi wózków jezdniowych z każdym napędem, bez ograniczeń związanych z udźwigiem oraz wysokością podnoszenia. Nie można jednak wykorzystać tego typu uprawnień do kierowania pojazdem wyposażonym w zmienny wysięg oraz wózkami specjalizowanymi.
  2. „Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługująca podnoszoną wraz z ładunkiem”. Uprawnienia przyznawane na 5 lat. Dzięki tym nim można obsługiwać dowolny wózek jezdniowy. Wybierz szkolenia do egzaminu, który bardziej odpowiada Twoim zawodowym celom!

Uprawnienia UDT - o czym warto pamiętać

Aby poruszać się wózkiem widłowym, nie trzeba dysponować prawem jazdy żadnej kategorii. Ewentualna utrata uprawnień do kierowania samochodem również nie wyklucza pracy w charakterze operatora np. na terenie magazynu, ponieważ do tej pracy potrzebne są tylko uprawnienia UDT.

KursyZawodowe24.pl to firma z dużym doświadczeniem, która specjalizuje się w szkoleniach na F-Gazy, energetycznych, BHP, PPOŻ, HDS czy UTB. Zdecydowanie warto poznać bliżej szeroką ofertę skierowaną do fachowców zainteresowanych rozszerzeniem kompetencji zawodowych i nauką obsługi urządzeń. Niezbędna certyfikacja stanowi klucz do przebranżowienia się lub skutecznego wejścia na rynek pracy. Polska jest krajem, w którym produkcja nieustannie się rozwija, a osoby umiejące i mogące prowadzić wózek widłowy czy operować specjalistycznymi maszynami są po prostu doceniani i poszukiwani.

Wygodnie, bezpiecznie i profesjonalnie!
W razie pytań zadzwoń
730 470 381 
Wszystkie prawa zastrzeżone. 
AWK GROUP Kursy Energetyczne F-Gazy 

Katowice - Zabrze - Ślask

Polityka prywatnościPolityka CookiePolityka Prawna
Hosting by Devdoit
menu