Kursy energetyczne G2 - ciepłownicze

Chcesz podjąć pracę w branży ciepłowniczej, jesteś w dobrym miejscu. Zapoznaj się z naszymi terminami i wybierz dogodny dla siebie!

O KURSIE

Szkolenia są prowadzone zarówno dla osób, które chcą zdobyć uprawnienia i podstawowy zakres kompetencji, jak i dla bardziej zaawansowanych fachowców oraz tych, którzy muszą odnowić zezwolenia, po raz kolejny przystępując do egzaminu. Kurs energetyczny G2 dzieli się na uprawnienia ciepłownicze eksploatacyjne (E) oraz dozoru (D). Urządzenia, które wytwarzają, przetwarzają, przesyłają i zużywają ciepło, muszą być objęte profesjonalną opieką w zakresie eksploatacji, obsługi, konserwacji, montażu, prac kontrolno-pomiarowych czy remontów i napraw.
Kurs jest niezbędnikiem dla mieszkańców Katowic czy Zabrza, którzy planują zawodowo zajmować się piecami przemysłowymi, kotłami parowymi i wodnymi zasilanymi paliwami stałymi, turbinami, sieciami i instalacjami cieplnymi czy urządzeniami odbiorczymi. 
Pozytywny wynik egzaminu umożliwia także legalną, profesjonalną i kompleksową obsługę pomp, wentylatorów, sprężarek, dmuchaw, klimatyzatorów czy aparatury kontrolno-pomiarowych.

MASZ PYTANIA? Zadzwoń!

Dlaczego my?

  • Doświadczona kadra szkoląca.
  • Wiedza, którą wykorzystasz.
  • Profesjonalne materiały dydaktyczne.
  • Szkolenie online z trenerem na żywo.
  • Możliwość zadawania pytań.
  • Wsparcie telefoniczne po szkoleniu.
  • Wszystko załatwisz w ciągu jednego dnia.

Wszystko, co warto wiedzieć o naszych szkoleniach energetycznych.

Zawsze służymy pomocą

Aby dowiedzieć się więcej na temat terminów i cen, skontaktuj się przez telefon (730 470 381), formularz lub wysyłając wiadomość e-mail na adres grzegorz.doleglo@awkgroup.com.pl. Jeśli nie zdasz egzaminu, otrzymasz zwrot poniesionych kosztów, lecz spokojnie: kursy energetyczne są przygotowywane z myślą o przekazaniu pełnego zakresu niezbędnej wiedzy na temat dozoru oraz eksploatacji urządzeń elektrycznych, ciepłowniczych czy gazowych. Zdawalność sięga niemal 100%.

Jesteś w dobrych rękach

W ramach AWK Group są prowadzone także inne kursy, między innymi ze spawalnictwa, BHP, PPOŻ czy F-gazy. Za wszystkie odpowiada doświadczona, wykwalifikowana kadra. Celem szkoleń energetycznych jest przygotowanie specjalistów do odpowiedzialnej, świadomej pracy z troską o znajomość wszystkich zasad oraz procedur bezpieczeństwa. Uprawnienia grupy 2 w zakresie eksploatacji i/lub dozoru są niezbędne, aby zostać cenionym specjalistą lub chętnie wybieranym przedsiębiorcą. 

Stawiamy na jakość

Nasza firma szkoleniowa z siedzibą w Zabrzu zaprasza na kursy i egzaminy energetyczne G1, G2 oraz G3 zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Aktualne promocje są prezentowane na koncie Facebook. AWK Group to gwarancja dobrego, merytorycznego i praktycznego przygotowania do pracy w zawodzie ze wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami!

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO KONTAKTU Z DORADCĄ.