Kursy energetyczne G3 - gazowe

Gaz stanowi podstawę funkcjonowania wielu branż, zawsze będą potrzebni specjaliści w tej dziedzinie. 
Już dziś możesz zostać jednym z nich. 
Pozostaje tylko wybrać termin i zapisać się na kurs!

O KURSIE

Praca z gazem wymaga wyjątkowej ostrożności… a także stosownej licencji, zezwalającej na wykonywanie określonego zawodu. Proponowane kursy gazowe na uprawnienia G3 to sposób na pozyskanie rzetelnej, profesjonalnej oraz praktycznej wiedzy. Będzie ona niezbędna zarówno w czasie egzaminu, jak i podczas realizowania powierzonych Ci zadań jako monterowi czy kontrolerowi takich instalacji lub urządzeń. Chcesz mieć pewność, że współpracujesz z najlepszymi instruktorami, którzy przekazują kursantom wszelkie posiadane przez nich informacje na ten temat? Zachęcamy zatem do zapoznania się z ofertą AWK Group.

Dlaczego warto mieć uprawnienia energetyczne G3?


Zdobycie uprawnień gazowych G3 leży w interesie każdej osoby chcącej podjąć się zadań związanych z eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci gazowych, służących do wytwarzania, przesyłu, przetwarzania, magazynowania lub zużywania gazu. Kurs przygotuje Cię do egzaminu, a on – pozytywnie zdany – da Ci prawo do wykonywania takiego zawodu, potwierdzając Twój profesjonalizm. Licencja stanowi również swoistą gwarancję, że zrealizowałeś swoją pracę z dbałością o bezpieczeństwo i najwyższą rzetelność. Ponadto – posiadanie poświadczonych kompetencji często jest pozytywnie postrzegane np. przez potencjalnych pracodawców czy zleceniodawców.

Uzyskaj licencję, ucząc się od najlepszych


Wybierając szkolenie u nas, znajdziesz się pod opieką doświadczonych nauczycieli, którzy sami są praktykami. Dzięki temu będziesz mógł uczyć się od fachowców mających stosowne uprawnienia gazowe G3 i wykonujących zadania z nimi związane. Chcesz dowiedzieć się więcej o proponowanych kursach? Skontaktuj się z nami!

MASZ PYTANIA? Zadzwoń!

Dlaczego my?

  • Doświadczona kadra szkoląca.
  • Wiedza, którą wykorzystasz.
  • Profesjonalne materiały dydaktyczne.
  • Szkolenie online z trenerem na żywo.
  • Możliwość zadawania pytań.
  • Wsparcie telefoniczne po szkoleniu.
  • Wszystko załatwisz w ciągu jednego dnia.

Wszystko, co warto wiedzieć o naszych szkoleniach energetycznych.

Zawsze służymy pomocą

Aby dowiedzieć się więcej na temat terminów i cen, skontaktuj się przez telefon (730 470 381), formularz lub wysyłając wiadomość e-mail na adres grzegorz.doleglo@awkgroup.com.pl. Jeśli nie zdasz egzaminu, otrzymasz zwrot poniesionych kosztów, lecz spokojnie: kursy energetyczne są przygotowywane z myślą o przekazaniu pełnego zakresu niezbędnej wiedzy na temat dozoru oraz eksploatacji urządzeń elektrycznych, ciepłowniczych czy gazowych. Zdawalność sięga niemal 100%.

Jesteś w dobrych rękach

W ramach AWK Group są prowadzone także inne kursy, między innymi ze spawalnictwa, BHP, PPOŻ czy F-gazy. Za wszystkie odpowiada doświadczona, wykwalifikowana kadra. Celem szkoleń energetycznych jest przygotowanie specjalistów do odpowiedzialnej, świadomej pracy z troską o znajomość wszystkich zasad oraz procedur bezpieczeństwa. Uprawnienia grupy 3 w zakresie eksploatacji i/lub dozoru są niezbędne, i pozwolą Ci zostać cenionym specjalistą lub chętnie wybieranym przedsiębiorcą. 

Stawiamy na jakość

Nasza firma szkoleniowa z siedzibą w Zabrzu zaprasza na kursy i egzaminy energetyczne G1, G2 oraz G3 zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Aktualne promocje są prezentowane na naszym fanpagu Facebook. AWK Group to gwarancja dobrego, merytorycznego i praktycznego przygotowania do pracy w zawodzie ze wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami!

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO KONTAKTU Z DORADCĄ.