Uprawnienia F-gazowe - certyfikat UDT dla personelu

Chyba nie ma bardziej rozwojowej i dochodowej branży. Przy rosnącym zapotrzebowaniu na montaże i serwisy stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła, posiadając wymagane uprawnienia — podejmiesz pracę jako jeden z najbardziej pożądanych fachowców!
Nasi szkoleniowcy przygotują Cię nie tylko pod kątem egzaminu, ale co najważniejsze to fakt, że wyjdziesz z kompleksową wiedzą od A do Z, którą musisz mieć! Jest to możliwe, ponieważ szkolący prowadzą firmy i fizycznie pracują w tej branży, więc nikt nie przygotuje Cię lepiej!

Zainteresowany? Sprawdź nasze terminy szkoleń stacjonarnych i zapisz się już dziś!

O szkoleniu

Szkolenie F-gazowe to przede wszystkim tematyka ściśle związana z programem znajdującym się w Ustawie o F-gazach. Szkolenie zostało przygotowane tak, aby nawet osoby, które nigdy wcześniej nie miały nic wspólnego z tym tematem, mogły go zdać i co również istotne zdobyły wiedzę i umiejętności. 

Szkolenie prowadzi jednostka powołana przez Urząd Dozoru Technicznego i otrzymała akredytację o numerze  FGAZ-S/27/0003/21
Jest to Instytut Technologii Chłodniczych, którego działalność poza szkoleniami to instalacje dlatego też posiada certyfikację dla przedsiębiorców FGAZ-P/12/0783/21.

Podczas egzaminu każdy uczestnik na początku ma do rozwiązania test. Test składa się z 30 pytań, a po jego zaliczeniu przystępuje do zadań praktycznych. 
Egzamin jest przeprowadzany przez komisję Państwową powołaną przez Urząd Dozoru Technicznego i posiada akredytację o numerze FGAZ-E/27/0007/22

MASZ PYTANIA? Zadzwoń!

Dlaczego my?

  • Szkolący z doświadczeniem zdobytym w praktyce.
  • Wiedza, którą wykorzystasz w codziennej pracy.
  • Materiały dydaktyczne przygotowane przez specjalistów.
  • Szkolenie przygotowane pod kątem egzaminu.
  • Telefoniczne wsparcie wykładowcy po szkoleniu
  • Możliwość podjęcia współpracy w zakresie montaży.

Zdałem egzamin i co dalej?

To chyba najczęściej zadawane pytanie przez naszych kursantów, na które oczywiście uzyskują odpowiedź podczas kursu. 

Postanowiliśmy podsumować najważniejsze informacje, zebrać w całość i poniżej znajdziesz wszystko, co będzie ci potrzebne na start.
Dodatkowo po szkoleniu jest możliwość podjęcia z Instytutem Technologii Chłodniczych współpracy w zakresie instalacji i serwisu!

JESTEM PRACOWNIKIEM JAK UZYSKAĆ CERTYFIKAT DLA PERSONELU?

JESTEM WŁAŚCICIELEM FIRMY JAK UZYSKAĆ CERTYFIKAT DLA FIRMY?

JAKIE OBOWIĄZKI MAM JAKO INSTALATOR, A JAKIE JAKO PRZEDSIĘBIORCA

F-gazy_program.pdf

Zachęcamy również do kontaktu z doradcą.