Kursy energetyczne G1 - Elektryczne

Jeśli interesuje Cię praca elektryka, ten kurs jest dla Ciebie. Dlatego już dziś wybierz pasujący Ci dzień i zapisz się na nasz kurs!

O KURSIE.

Chcesz pracować jako elektryk? Potrzebujesz zatem odpowiedniej licencji! W AWK Group zapewniamy profesjonalne kursy na uprawnienia energetyczne – G1 (elektryczne). Dzięki nim zdobędziesz świadectwo swoich kompetencji. Proponujemy nowoczesne szkolenia z wykwalifikowanymi specjalistami w tej dziedzinie, którzy przekażą Ci niezbędną wiedzę, aby zdobyć prawo do wykonywania zawodu. Jeśli więc zależy Ci na efektywnym przeszkoleniu, chcesz mieć pewność, że będzie to opłacalna inwestycja – zapoznaj się z ofertą już teraz.

Komu potrzebne są uprawnienia energetyczne G1?


Tego typu uprawnienia elektryczne są potrzebne fachowcom, zajmującym się obsługą, konserwacją, remontami lub montażem takich instalacji czy urządzeń. Tym samym licencję energetyczną G1 powinni mieć elektrycy, elektromonterzy, energetycy, różnego rodzaju technicy i szereg innych przedstawicieli zawodów, w których pracuje się z elektrycznością. Proponowane kursy są doskonałą szansą na pozyskanie wiedzy przez osoby podchodzące do egzaminu poświadczającego te kompetencje.

Zajęcia z doświadczonymi fachowcami


Wybierając naszą szkołę, zyskujesz pewność, że stawiasz na szkolenia prowadzone przez fachowców z własną praktyką. Są to specjaliści, którzy również mają uprawnienia energetyczne G1 i na co dzień praktykują. Dzięki temu mogą Ci przekazać najwyższej jakości wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. To z kolei z pewnością okaże się bardzo pomocne nie tylko w czasie egzaminu, gdy już przejdziesz przez kursy elektryczne, ale i później – jak już będziesz wykonywać swój zawód. Przekonaj się już teraz sam, dlaczego warto wybrać ofertę AWK Group.

MASZ PYTANIA? Zadzwoń!

Dlaczego my?

  • Doświadczona kadra szkoląca. 
  • Wiedza, którą wykorzystasz.
  • Profesjonalne materiały dydaktyczne. 
  • Szkolenie online z trenerem na żywo.
  • Możliwość zadawania pytań. 
  • Wsparcie telefoniczne po szkoleniu.
  • Wszystko załatwisz w ciągu jednego dnia.

Wszystko, co warto wiedzieć o naszych szkoleniach energetycznych.

Zawsze służymy pomocą.

Aby dowiedzieć się więcej na temat terminów i cen, skontaktuj się przez telefon (730 470 381), formularz lub wysyłając wiadomość e-mail na adres grzegorz.doleglo@awkgroup.com.pl. Jeśli nie zdasz egzaminu, otrzymasz zwrot poniesionych kosztów, lecz spokojnie: kursy energetyczne są przygotowywane z myślą o przekazaniu pełnego zakresu niezbędnej wiedzy na temat dozoru oraz eksploatacji urządzeń elektrycznych, ciepłowniczych czy gazowych. Zdawalność sięga niemal 100%.

Jesteś w dobrych rękach.

W ramach AWK Group są prowadzone także inne kursy, między innymi ze spawalnictwa, BHP, PPOŻ czy F-gazy. Za wszystkie odpowiada doświadczona, wykwalifikowana kadra. Celem szkoleń energetycznych jest przygotowanie specjalistów do odpowiedzialnej, świadomej pracy z troską o znajomość wszystkich zasad oraz procedur bezpieczeństwa. Uprawnienia do 1kV i powyżej są niezbędne, aby zostać cenionym specjalistą lub chętnie wybieranym przedsiębiorcą. 

Stawiamy na jakość.

Nasza firma szkoleniowa z siedzibą w Zabrzu zaprasza na kursy i egzaminy energetyczne G1, G2 oraz G3 zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Aktualne promocje są prezentowane na koncie Facebook. AWK Group to gwarancja dobrego, merytorycznego i praktycznego przygotowania do pracy w zawodzie ze wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami!

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO KONTAKTU Z DORADCĄ.