Kursy energetyczne G1 - Elektryczne

Jeśli interesuje Cię praca elektryka, ten kurs jest dla Ciebie. Dlatego już dziś wybierz pasujący Ci dzień i zapisz się na nasz kurs!

O KURSIE.

Nasz kurs przygotowuje do egzaminu nadającego uprawnienia dla elektryków. 

W kategorii G1 wyróżnia się kursy typu E (eksploatacja) oraz D (dozór). 

Oferta powinna zainteresować specjalistów w zakresie serwisu, montażu oraz instalacji urządzeń, zawodowych elektryków, a także palaczy kotłów. Aby profesjonalnie pracować w zakresie eksploatacji i dozoru sieci oraz instalacji o napięciu do 1 kV i powyżej, jak również przy oświetleniu ulicznym, sieciach trakcyjnych, sprzętów elektrotermicznych, należy zdobyć właśnie uprawnienia energetyczne G1. 

Są one także wymogiem dla fachowców zajmujących się urządzeniami prądotwórczymi, które należą do krajowej sieci oraz zespołami prądotwórczymi, których moc przekracza 50 kW.

MASZ PYTANIA? Zadzwoń!

Dlaczego my?

  • Doświadczona kadra szkoląca. 
  • Wiedza, którą wykorzystasz.
  • Profesjonalne materiały dydaktyczne. 
  • Szkolenie online z trenerem na żywo.
  • Możliwość zadawania pytań. 
  • Wsparcie telefoniczne po szkoleniu.
  • Wszystko załatwisz w ciągu jednego dnia.

Wszystko, co warto wiedzieć o naszych szkoleniach energetycznych.

Zawsze służymy pomocą.

Aby dowiedzieć się więcej na temat terminów i cen, skontaktuj się przez telefon (730 470 381), formularz lub wysyłając wiadomość e-mail na adres grzegorz.doleglo@awkgroup.com.pl. Jeśli nie zdasz egzaminu, otrzymasz zwrot poniesionych kosztów, lecz spokojnie: kursy energetyczne są przygotowywane z myślą o przekazaniu pełnego zakresu niezbędnej wiedzy na temat dozoru oraz eksploatacji urządzeń elektrycznych, ciepłowniczych czy gazowych. Zdawalność sięga niemal 100%.

Jesteś w dobrych rękach.

W ramach AWK Group są prowadzone także inne kursy, między innymi ze spawalnictwa, BHP, PPOŻ czy F-gazy. Za wszystkie odpowiada doświadczona, wykwalifikowana kadra. Celem szkoleń energetycznych jest przygotowanie specjalistów do odpowiedzialnej, świadomej pracy z troską o znajomość wszystkich zasad oraz procedur bezpieczeństwa. Uprawnienia do 1kV i powyżej są niezbędne, aby zostać cenionym specjalistą lub chętnie wybieranym przedsiębiorcą. 

Stawiamy na jakość.

Nasza firma szkoleniowa z siedzibą w Zabrzu zaprasza na kursy i egzaminy energetyczne G1, G2 oraz G3 zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Aktualne promocje są prezentowane na koncie Facebook. AWK Group to gwarancja dobrego, merytorycznego i praktycznego przygotowania do pracy w zawodzie ze wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami!

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO KONTAKTU Z DORADCĄ.